English

اتوماسیون و یکپارچه سازی

آرشیو خبر بازدید: 2585 کد مطلب: 892  
کلید های سود آوری :

اتوماسیون و یکپارچه سازی

سوسن ریاحی/MEprinter
مطالعه ای درباره ی اینکه چگونه غول بسته بندی Contego آلمان فعالیت خود را در سراسر اروپا به سوددهی می رساند.
۱۳۹۳ يکشنبه ۱۴ دي ساعت 22:44

 گروه بسته­ بندی"کنتگو" متشکل از دو بخش تجاری است. یکی تولید جعبه برای محصولات مصرفی با کیفیت بالا و دیگری بسته­ بندی دارویی برای صنعت بهداشت و درمان است. این دو بخش شامل 14 مکان در سراسر اروپا می شودکه تمام تولیدات بسته بندی و لیبل با استفاده از نرم افزار مخصوص صنعت  EFI Radius انجام می شود.

تخصص ده شرکتی که در بخش بهداشت و درمان کارمی کنند در چاپ جعبه ، بسته بندی اینسرت، لیبل های چسبدار و چاپ ورق برای بسته ­های برجسته که مورد استفاده در صنعت داروسازی است. برای برآورده کردن رشد مطالبات  Contego یک مرکز جدید تولید 6200 متر مربعی درولفن آلمان ساخته شده است.

متخصصان بسته بندی

یکی از رموز موفقیت گروه این است که هر سایت در گروه­های ویژه ­ای از محصولات متمرکز شده و برای ارائه ­ی بالاترین استانداردهای کیفیت و سطح بهره ­وری تلاش میکند، در حالی که سعی می کنند هزینه­ ها را تا حد امکان پایین نگه دارند. کنتگو ولفن به طور کلی در محصولات چاپ و بسته بندی اینسرت با کیفیت، برای ماشین ­آلات بسته­ بندی با سرعت بالا تخصص دارند. امروزه شعبه ی جدید با دستگاههای جدید و 98 نیروی کار امکان تولید تا یک میلیارد بروشور داروسازی را می دهد.طبق قوانین گذاشته شده  فونت بروشور اطلاعات نباید از 9 کوچکتر باشد که منجر به تولید بروشورهای بزرگتر، فرمت چاپ بزرگتر و چالش­ های جدید شود.

نرم ­افزار سفارشی Radius

EFI Radius  بطور خودکار بر کل عملیات ­قبل از چاپ ، چاپ و بعد از چاپ نظارت دارد که شامل تمام فرآیندهای تجاری می شود.Stefan Kirchhof,، مدیر تولید کارخانه ولفن توضیح می دهد که چگونه Radius  باعث تسهیل تولید در بهره­برداری می شود.

محاسبه

در Radius کنتگو هزینه­ها را برای همه ­ی موارد و در هر مرحله از فرایند، مانند تولید پلیت، کاغذ، رنگ، و غیره وضع کرده است. به این ترتیب هنگامی که یک مشتری مشخصات پروژه و مقادیرآن را ارائه می دهد ،کنتگو می تواند بسرعت قیمت بر اساس هزینه ­های واقعی را بدست آورد.

پردازش سفارش

هنگامی که کار پذیرفته شد، سپس Radius اطلاعات لازم را برای بخش­های مختلف می فرستد تا شروع بکار کنند.

برنامه ­ریزی تولید

عملکرد برنامه ­ریزی تولید این امکان را می دهد که کنتگو همه­ ی مراحل گردش کار از جمله ظرفیت تولید فعلی را مشاهده کند. عملکرد خودکار برنامه ­ریزی اجازه می دهد که برنامه ریز تولید، Sirko Hille  سریعترین روند برای برنامه­ ریزی کارهای مختلف را نظارت کند. او سپس می تواند اولویت هر سفارش تعیین کند. Radius همچنین اجازه می دهد تا Hille چاپ شیت­ فد و وب ­فد را نظارت و برنامه ریزی کند.

تولید

Kirchhof  از توانایی نظارت بر همه فرایندهای تولیددر زمان واقعی قدردانی کرد. هر مرحله درفرایند تولید پلیت، چاپ، برش و تاکن در ایستگاه­های کاری مربوطه شروع و پایان میابد. بنابراین هر بخش می تواند به مراحل کار مرتبط  دسترسی داشته باشد. این بدین معناست که کارکنان دیگر لازم نیست زمان شیت­ ها را کامل کنند. مقادیر تولید، زمان ، تعلیق و یا خطا در هر مرحله از کار بطور خودکار با دقت ثبت و ضبط  می شود. سپس سفارشات می توانند در برابر هزینه­ های واقعی دوباره محاسبه شوند.

تضمین کیفیت

اهداف تضمین کیفیت تمام فرآیندها در برابر اطلاعات مشتری بررسی و برای تولید تایید میشوند. پس از اینکه همه مراحل تولید تکمیل شد، هر سفارش نیازمند بررسی نهایی است برای اینکه اطمینان حاصل شود که تمام پارامترها با نیاز مشتری و مشخصات آن منطبق هستند. تنها زمانی رسید تحویل داده می شود که تضمین کیفیت برای تحویل سفارش در سیستم تایید شده باشد.

تهیه مواد

Radius بطور کاملا خودکارتمام مواد را تهیه می کند بطوریکه مواد سفارشات را براساس پیش­ بینی ­های تولید تهیه می کند و موجب صرفه ­جویی در وقت ، هزینه و کاهش میزان خطا می شود. از آنجا که تولید درولفن بسیارتخصصی است، این ماژول فقط برای سفارشات کاغذ و نظارت سهام استفاده می شود.

دستگاه­های جانبی EFI Radius

EFI Radius مجموعه­ ای از دستگاه­های ضمیمه را ارائه می دهد که با ماژول­های پایه یکپارچه شده است. ماژول­های سیستم مجموعه­ای از اطلاعات تولید ، مدیریت کیفیت، مدیریت مالی، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت پیش­ بینی و توزیع امکانات را فراهم می کند. و هر کدام به طور کامل برای پاسخگویی به نیازهای چاپخانه ی بسته بندی طراحی شده است.

اطلاعات واقعی

مدیر بازرگانی، دیوید بل اظهار کرد: "برای شرکت هولدینگ ما، مهم است که تمام عملیات گروه با استفاده از یک نرم افزار صنعت خاص پردازش شود، که برای برطرف کردن الزامات خاص ما ایجاد شده است." مدیر سایت مایکل پلرت می گوید: "من قادر به دیدن مکان و وضعیت سفارش در هر زمان هستم." یکی دیگر از عوامل تعیین کننده که پلرت برجسته می کند شفاف­ سازی تمام مراحل تولید است."در مقایسه با نرم افزار های قدیمی­ تر، ما درحال حاضر داده­ های واقعی برای تولید داریم."

Kirchhof.  همچنین افزود: رهاکردن زمان شیت ها  یک مزیت اجرایی است و به صرفه­جویی در وقت برای کارکنان تولید  کمک می کند."

چالش

اتومات کردن تولید یک مرکز جدید تولید 6200 متر مربعی که در تاکردن بروشور برای صنعت بهداشت و درمان تخصص دارد .

راه­ حل

EFI Radius  بطور خودکار بر کل عملیات ­قبل از چاپ ، چاپ و بعد از چاپ نظارت دارد که شامل تمام فرآیندهای تجاری می شود.

نتیجه

"من قادر به دیدن مکان و وضعیت سفارش در هر زمان هستم." یکی دیگر از عوامل تعیین کننده که پلرت برجسته می کند شفاف ­سازی تمام مراحل تولید است."در مقایسه با نرم افزار­های قدیمی­ تر، ما در حال حاضر داده ­های واقعی برای تولید داریم."


اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 اتوماسیون و یکپارچه سازی ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۵ دي


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :